Новинка

Маслянка 13х20 см Pasabahce Basic скляна з кришкою (98402)
- В наявності
- Код: 98402
232 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маслянка «Basic» 98402 Pasabahce виконана з високоякісного скла, має в своєму розпорядженні акуратні форми і універсальність. Маслянка Pasabahce виконана зі скла, загартованого спеціальним способом, що має особливу міцність і надійність.
Скляний посуд також підходить для зберігання їжі у холодильному відділенні. Довговічна, не піддається деформації. Застосовується для зберігання олії. Стійка до подряпин і після багаторазового використання не втрачає первісний вигляд.
- Матеріал: товсте скло
- Об'єм 0.46 л
- Країна виробництва Туреччина
- Розміри: 20 х 13 х 7 см, верхня частина 15 х 10 см, нижня 20 х 13 см.
Особливості:
- стильний сучасний дизайн
- виключно безпечні матеріали
- зручна і практична в використанні
- придатна для миття в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Матеріал маслянки | Скло |
| Матеріал кришки | Скло |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 70 мм |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришку | є |
- Ціна: 232 ₴






