Новинка

Бульйонниця Lubiana з порцеляни Kaszub Hel 350 мл (629)
- В наявності
- Код: 629
226 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Польські тарілки та чашки, цукорниці та молочники чудово виглядають на будь-якому столі та в будь-якому залі, починаючи від приміщення простенького домашнього кафе та закінчуючи елітними ресторанами. Дизайнери Lubiana при розробці серій посуду наголошують не тільки на її зовнішній вигляд, але і на зручність при використанні. Кожна деталь ретельно продумується, і саме з цієї причини на сайті можна знайти позиції, які володіють наступними технічними характеристиками:
• Відмінно зберігають тепло, завдяки особливій структурі порцеляни.• Можуть необмежену кількість разів митися в посудомийних машинах, не втрачаючи своїх зовнішніх якостей. Цьому сприяє міцність порцеляни, використовуваного для виготовлення посуду.
• Володіють підвищеною зносостійкістю і покриті якісної глазур'ю, завдяки чому не дряпаються і не б'ються при використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lubiana |
| Тип тарілки | Супова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Висота | 55 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 350 мл |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Верхній діаметр | 130 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 226 ₴




