
Конфетница Helios Лафаэт 102 мм (5453)
- В наличии
- Код: 5453
119 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цукорниця скляна Hell Лафает Матеріал: скло Колір: прозорий Форма: кругла Упаковка: подарункова Висота: 140 мм Діаметр: 100 мм Об'єм: 270 мл Можна використовувати в посудомийній машині Виробник: Hell Бренд Hell пропонує посуд та вироби зі скла, фарфору та кераміки, а також кухонний інвентар і приладдя з нержавіючої сталі як для дому, так і для бізнесу. Цукорниця виконана з товстого скла в кришталевому стилі, є подарункова упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Helios |
| Крышка | Есть |
| Материал | Стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Высота | 140 мм |
| Ложечка | Нет |
| Материал крышки | Стекло |
| Ширина | 100 мм |
| Объем | 270 мл |
| Глубина | 45 мм |
| Наличие дозатора | Нет |
- Цена: 119 ₴






